BREAKING NEWS

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku plas dokumentet ‘bombë’: Del vendimi i gjykatës dhe urdhri për asgjësimin e CD-ve

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x

Bota

Rusia nuk njeh mëshirë, 24 civilë vriten nga bombardimet, një grua shtatzënë dhe 13 fëmijë mes tyre (VIDEO)

Rusia nuk njeh mëshirë, 24 civilë vriten nga bombardimet,

Të paktën 24 civilë, përfshirë një grua shtatzënë dhe 13 fëmijë janë gjetur të vdekur në verilindje të Ukrainës, pranë Kupyansk. Lajmi tragjik u bë me dije nga guvernatori rajonal i Kharkiv, Oleg Sinegubov.

Ai theksoi se numri i viktimave nuk dihet i saktë dhe pritet që të rritet në vijim. Sakaq policia dhe ekspertët ndodhen në vendin e ngjarjes ku po zhvillojnë hetime të hollësishme.

Zyra e prokurorit vendas njoftoi se në vendngjarje u gjetën shtatë makina me civilë të cilët po evakuoheshin.