BREAKING NEWS

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës? Karamuço 'zbërthen' momentin e sulmit nga 31-vjeçari

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës?
x
BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x

Bota

Sa kushton të heqësh qafe një person? Vrasësi mafioz zbulon se çfarë përjeton kur vret dikë

Sa kushton të heqësh qafe një person? Vrasësi mafioz zbulon

Kur merr një punë e ka kriter që të marrë pagesën paraprakisht, e teksa shpjegon që sisgurisht nuk ka kontrata formale si shumëkush bën kur merr një punë. Sa është çmimi për të hequr qafe dikë? Joey the Hitman (sigurisht pseudonimi i tij) ka tteguar se e kishte me shumë pasion kur i jepej një punë dhe bënte çdo përpjekje për ta përmbyllur “me sukses”.

Joey ka shkruar edhe një libër botuar në 1973 ku pretendon se ka vrarë 38 njerëz nga të cilët 35 ishin "kontrata" mafioze dhe 3 të tjera ishin vrasjet e tij hakmarrëse ndaj njerëzve që kishin dashur ta vrasin.

Ku u pyet se sa është paguar për të vrarë dikë, ai ka deklaruar shumë troç 20,000 dollarë. Bëhet fjalë për vrasje të kryera gati 2 dekada më parë, kështu që është e sigurt se “tregu ka ndryshuar” dhe për rrjedhojë e çmimet gjithashtu.