BREAKING NEWS

Palët drejt një 17 maji të dytë, amerikanët nxjerrin jashtë loje LSI dhe nisin negociatat kokë më kokë me Ramën e Bashën, alarm në partinë e presidentit

Palët drejt një 17 maji të dytë, amerikanët nxjerrin
x

Rajoni

Shënohet viktima e tretë në Maqedoninë e Veriut, regjistrohen edhe dhjetëra raste të reja me koronavirus

Shënohet viktima e tretë në Maqedoninë e Veriut,

Shënohet viktima e tretë nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Gruaja ishte për kohë të gjatë e lidhur me aparate të frymëmarrjes artificiale. Sipas autoriteteve, 66-vjeçarja kurohej edhe me parë për hipertensionin.

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bëri të ditur se në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 29 raste të reja me CoVid-19, duke e çuar numrin e të infektuarve në 177.