BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x

Bota

“Shoferi fluturoi nga xhami”, detaje tronditëse zbardhen nga aksidenti tragjik me 12 viktima: Ishte si film horror

“Shoferi fluturoi nga xhami”, detaje tronditëse zbardhen nga

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me tragjedinë e ndodhur mëngjesin e sotëm në Kroaci.

Një zjarrfikës, i cili ishte ndër të parët që shkoi në vendngjarje ka treguar për mediat momentet e para të ngjarjes së rëndë. Ivan, Ivan?, komandanti i DVD Brezni?ki Hum, ekipi i të cilit me katër zjarrfikës dhe katër automjete ishte ndër të parët në vendi i aksidentit tha: Siç është raportuar edhe më herët të paktën 12 persona humbën jetën dhe më shumë se 30 të tjerë janë plagosur. Dyshimet e para në lidhje me këtë ngjarje të rëndë është që shoferin mund ta ketë zënë gjumi.