BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Bota

Shokuese/ Vajza 13-vjeçare e refuzoi që të martoheshin bashkë, babai e djeg të gjallë, ja veprimi që bëri për të kamufluar britmat e saja drithëruese

Shokuese/ Vajza 13-vjeçare e refuzoi që të martoheshin

Një refugjat në Turqi, Ahmet Mohammad Dwala,  pasi vajza e tij Amara refuzoi të martohej me të, e rrahu dhe e dogji të gjallë në tualetin e shtëpisë ku jetonin.

Në mënyrë që fqinjët mos të alarmoheshin nga të bërtiturat e vajzës, ai vuri një muzikë dhe ngriti volumin që të “mbyste” të qarat e saj, përpara se të largohej nga skena e krimit me vajzën tjetër 12 vjeç.

Sipas mediave të huaja, ambulanca arriti në vendin e ngjarjes por plagët e rënda që kishte marrë ajo nga djegia, nuk e lanë të mbijetonte.

Ajo arriti të tregonte për mjekët se flakën ia kishte vënë babai dhe ishte largua , më pas u shua...

Menjëherë filloi kërkimi për babain e Amar, i cili u kap nga policia e lokale.

Policia zbuloi se burri më parë kishte vrarë dike që kishte ngacmuar dike me thikë dhe kishte djegur me vaji të nxehtë një nga ish-bashkëshortet e tij.

Më të lexuarat