BREAKING NEWS

Gjermanët shkundin klasën politike: Presidenca e pushtuar nga një individ që i shërben partisë së tij, PS pushtet absolut, PD-LSI i shpëtuan drejtësisë falë Llallës

Gjermanët shkundin klasën politike: Presidenca e pushtuar nga një
x

Bota

Shoqja e ftoi për një festë në shtëpi, babai i saj i hyn në dhomë dhe e përdhunon teksa flinte (Historia shokuese)

Shoqja e ftoi për një festë në shtëpi, babai i saj i

Kishte vendosur që ta kalonte natën tek një shoqja e saj, gjatë një feste me pizhama siç bëjnë shumë vajza të reja në ditët e sotme.

Por pikërisht në atë shtëpi u përdhunua nga babai i shoqes. Nën akuzë për përdhunim është vënë një 44-vjeçar amerikan, James Michael Reed, nga Villa Ridge, në Missouri.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në 30 qershor, por Reed u arrestua vetëm në 10 shtator, në ndihmën e shpejtë të Mercy Hospital në Washington, ku kishte shkuar pasi nuk ndihej mirë.

Vajza iu tregoi agjentëve se përdhunimi kishte ndodhur në orët e mëngjesit, kur Reed, babai i shoqes së saj, kishte hyrë në dhomën ku flinte dhe e kishte përdhunuar.

Kur e reja tentoi që të largohej, ai e kapi me forcë dhe e përdhunoi. Kur u kthye në shtëpi i tregoi çdo gjë së ëmës, e cila u dërgua në spital.

Në banesën e tij u gjetën gjurmë nga përdhunimi, ndërkohë që në vitin 2005, ai ishte denoncuar për ngacmim seksual edhe ndaj një vajze 5 vjeçe, por për atë ngjarje nuk ishte dënuar.