Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shoqja e ftoi për një festë në shtëpi, babai i saj i hyn në dhomë dhe e përdhunon teksa flinte (Historia shokuese)

Postuar: 15/09/2019 - 13:05

Kishte vendosur që ta kalonte natën tek një shoqja e saj, gjatë një feste me pizhama siç bëjnë shumë vajza të reja në ditët e sotme.

Por pikërisht në atë shtëpi u përdhunua nga babai i shoqes. Nën akuzë për përdhunim është vënë një 44-vjeçar amerikan, James Michael Reed, nga Villa Ridge, në Missouri.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në 30 qershor, por Reed u arrestua vetëm në 10 shtator, në ndihmën e shpejtë të Mercy Hospital në Washington, ku kishte shkuar pasi nuk ndihej mirë.

Vajza iu tregoi agjentëve se përdhunimi kishte ndodhur në orët e mëngjesit, kur Reed, babai i shoqes së saj, kishte hyrë në dhomën ku flinte dhe e kishte përdhunuar.

Kur e reja tentoi që të largohej, ai e kapi me forcë dhe e përdhunoi. Kur u kthye në shtëpi i tregoi çdo gjë së ëmës, e cila u dërgua në spital.

Në banesën e tij u gjetën gjurmë nga përdhunimi, ndërkohë që në vitin 2005, ai ishte denoncuar për ngacmim seksual edhe ndaj një vajze 5 vjeçe, por për atë ngjarje nuk ishte dënuar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/10/2019 - 22:50

Grabitja e shtëpisë së tyre nga katër shqiptarë të armatosur ka lënë ende një ndjesi ankthi tek Alice Campello, e fejuara e Alvaro Moratës.

Postuar: 18/10/2019 - 22:04

Ish-zyrtari i CIAs për anti-terrorizmin Philip Giraldi tashmë opinionit në pension, shkruante d

Postuar: 18/10/2019 - 17:29

Barcelona dhe e gjithë Katalonia verilindore janë bllokuar për shkak të një numri të madh të gr

Postuar: 18/10/2019 - 15:51

Presidenti rus Vladimir Putin mbikëqyri sot lëshimet e raketave balistike kontinentale, të afta

Postuar: 18/10/2019 - 15:20

Të paktën 22 persona kanë humbur jetën sot gjatë dy shpërthimeve në Afganistan pranë një xhamie

Postuar: 18/10/2019 - 15:14

Forcat meksikane të sigurisë u detyruan të lirojnë një prej djemve të El Chapo-s të kapur disa

Postuar: 18/10/2019 - 11:19

Një luftë e vërtetë me armë zjarri automatike ka shpërthyer në Culiacan, kryeqendra e Shtetit mek