Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen që do ndodhë së shpejti në nivele të larta të politikës, ja çfarë më tha Rama

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen
x

Bota

Shpërthimi i fuqishëm në Bejrut/ Shikoni pamjet e FRIKSHME që po qarkullojnë në mediat sociale (FOTO+VIDEO)

Shpërthimi i fuqishëm në Bejrut/  Shikoni pamjet e FRIKSHME

Një shpërthim i madh ka goditur kryeqytetin libanez, Beirut pasditen e sotme.

Raportet thonë se shpërthimi ishte në zonën e portit të qytetit.

Video tregoi një re të madhe të tymi dhe dëme të mëdha.Dhjetra persona janë plagosur, raporton agjensia e lajmeve AFP, duke cituar një burim sigurie.

Raportet e fundit vijnë mes tensionit politik në Liban, me demonstrata në rrugë kundër qeverisë që merret me krizën më të rëndë ekonomike që nga lufta civile 1975-1990.

 

Më të lexuarat