Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Bota

Shpërthim i fuqishëm në kryeqytetin e Libanit, 10 viktima dhe qindra të plagosur

Shpërthim i fuqishëm në kryeqytetin e Libanit, 10 viktima dhe

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak minuta më parë në Bejrut të Libanit. Si pasojë, shumë njerëz janë lënduar dhe xhama të shtëpive janë copëtuar. Ndërkohë 10 trupa janë dërguar në spital pas një shpërthimi masiv në zonën e portit të Bejrutit, sipas mediave vendase.

Shpërthimi ndodhi pranë portit të Bejrutit, në një magazinë me fishekzjarre. Ende nuk dihen shkaqet që çuan në shpërthimin e madh.

Më të lexuarat