Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Bota

Shpërthim i fuqishëm në SHBA, ka viktima

Shpërthim i fuqishëm në SHBA, ka viktima

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në Baltimore të SHBA-ve, ku si pasojë një person ka ndërruar jetë dhe katër të tjerë janë raportuar të lënduar.

Bëhet e ditur se një grua ndërroi jetë, ndërsa një person tjetër thuhet se gjendet ende nën rrënoja.

Shpërthimi ndodhi në një zonë banimi në Baltimore, e si pasojë tre shtëpi u rrafshuan.

Më të lexuarat