BREAKING NEWS

Shtohen telashet për bashkëshorten e Ilir Metës, ja dosja që tregon lidhjet ruse të Monika Kryemadhit dhe pagesat nga kompanitë e njerëzve të Vladimir Putinit

Shtohen telashet për bashkëshorten e Ilir Metës, ja dosja që
x
BREAKING NEWS

Armiqtë e SHBA, Berisha e Meta të lidhur ngushtë me Moskën, ja si koalicioni i “non gratave” po shkon në zgjedhjet e 14 majit me ngjyrat e flamurit rus

Armiqtë e SHBA, Berisha e Meta të lidhur ngushtë me Moskën,
x
BREAKING NEWS

Gjykata amerikane “fundos” ish-agjentin e FBI McGonigal, Juria e Madhe në Nju Jork kërkon konfiskimin e pronave dhe zbulon fakte të reja tronditëse për Agron Nezën

Gjykata amerikane “fundos” ish-agjentin e FBI McGonigal, Juria e
x
BREAKING NEWS

SHBA thirrje qeverive partnere të izolojnë Sali Berishën, kërkohet bllokim vizash për “listën e zezë” të Amerikës

SHBA thirrje qeverive partnere të izolojnë Sali Berishën,
x
BREAKING NEWS

Fondet për rindërtimin pas tërmetit, ligji për tatimin mbi të ardhurat dhe gjendja ekonomike shkaktojnë debate të forta në Kuvend, opozita akuza qeverisë për mungesë transparence dhe shpopullimin e vendit

Fondet për rindërtimin pas tërmetit, ligji për tatimin mbi
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Arrestimi i Lefter Allës nga SPAK, zgjidhet kryetari i ri i bashkisë së Bulqizës

EMRI/ Arrestimi i Lefter Allës nga SPAK, zgjidhet kryetari i ri i
x
BREAKING NEWS

Po Adriatik Llalla ka marrë azil politik? Kreu i SPAK zbardh detajet: Po punojmë për...

Po Adriatik Llalla ka marrë azil politik? Kreu i SPAK zbardh detajet: Po
x
BREAKING NEWS

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Alibeajt, koalicioni Meta-Berisha vijon garën për zgjedhjet e 14 majit, Celibashi kërcënon me sanksione ata që abuzojnë me simbolet e PD

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Alibeajt, koalicioni Meta-Berisha
x

Bota

Shpirtrat kanë pushtuar pyjet? Kush është vajza me sy të zinj që zhduket sapo e sheh (VIDEO)

Shpirtrat kanë pushtuar pyjet? Kush është vajza me sy të

Një dron ka kapur pamje të çuditshme të një forme misterioze në një pyll në Mbretërinë e Bashkuar, ku shumë persona kanë pretenduar se kanë parë 'fëmijë me sy të zinj'.

Imazhi tregon një hije të madhe në mes të pyllit në Cannock Chase, Staffordshire.

Zona supozohet se është e përndjekur nga 'vajza me sy të zinj' famëkeqe, një fantazmë në formën e një vajze të vogël që është parë që nga vitet 1980.

Ka pasur shumë spekulime lokale se këto pamje lidhen me veprimet e vrasësit Raymond Leslie Morris në vitet 1960.

Morris vrau shtatë vjeçaren Christine Darby në vitin 1967.

Ai ishte gjithashtu i dyshuari kryesor për zhdukjen e dy vajzave të tjera të reja në zonë. Që atëherë, besohet se shpirtrat e tyre kanë pushtuar pyjet në zonë.

Mirror raporton se imazhi i ri ka bërë që gjuetarët e fantazmave të deklarojnë zyrtarisht zonën e pushtuar.

Vëzhguesi i fantazmave Robert Pulme tha se shikimet në zonë nuk ishin të rralla.

Ai shpjegoi: 'Ne kemi pasur shumë raporte për një "vajzë me sy të zi" që shihet duke ecur përreth. Në fillim ajo shfaqet si një vajzë normale dhe shëtitësit janë të shqetësuar se një vajzë e vogël ka humbur në pyll.

Një dron ka kapur pamje të çuditshme të një forme misterioze në një pyll në Mbretërinë e Bashkuar, ku shumë persona kanë pretenduar se kanë parë 'fëmijë me sy të zinj'.

Imazhi tregon një hije të madhe në mes të pyllit në Cannock Chase, Staffordshire.

Zona supozohet se është e përndjekur nga 'vajza me sy të zinj' famëkeqe, një fantazmë në formën e një vajze të vogël që është parë që nga vitet 1980.

Ka pasur shumë spekulime lokale se këto pamje lidhen me veprimet e vrasësit Raymond Leslie Morris në vitet 1960.

Morris vrau shtatë vjeçaren Christine Darby në vitin 1967.

Ai ishte gjithashtu i dyshuari kryesor për zhdukjen e dy vajzave të tjera të reja në zonë. Që atëherë, besohet se shpirtrat e tyre kanë pushtuar pyjet në zonë.

Mirror raporton se imazhi i ri ka bërë që gjuetarët e fantazmave të deklarojnë zyrtarisht zonën e pushtuar.

Vëzhguesi i fantazmave Robert Pulme tha se shikimet në zonë nuk ishin të rralla.

Ai shpjegoi: 'Ne kemi pasur shumë raporte për një "vajzë me sy të zi" që shihet duke ecur përreth. Në fillim ajo shfaqet si një vajzë normale dhe shëtitësit janë të shqetësuar se një vajzë e vogël ka humbur në pyll.