BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Bota

Shtangen të gjithë / Dy makina fundosen nga një gropë gjigante me ujë të nxehtë në mes të qytetit, ja çfarë zbuluan ekspertët

Shtangen të gjithë / Dy makina fundosen  nga një gropë

Dy makina janë "gëlltitur" në mënyrë mjaft dramatike në gropë gjigante të mbushur me ujë të nxehtë. Një Toyota Corolla Spacio dhe një Nissan Juke ranë brenda gropës me ujë të nxehtë në qytetin e tretë më të madh të Rusisë, Novosibirsk. Toyota dhe Nissan besohej se ishin parkuar jashtë një qendre biznesi kur gropa e madhe u shfaq në rrugë.

Fatmirësisht nuk pati viktima në këtë incident i cili ndodhi pasi nëntokë janë tubacionet që furnizojnë me ujë të ngrohtë njerëzit për të përballuar të ftohtin siberian.