BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Bota

“Shtatori as që diskutohet”, ekspertët shuajnë shpresat për një vaksinë të mundshme anti-Covid në vjeshtë, zbulojnë periudhën e përshtatshme

“Shtatori as që diskutohet”, ekspertët shuajnë

Ka disa vaksina premtuese, 5-6 në faza të avancuara. Por, sipas ekspertëve, periudha më e përshtatshme nga të gjitha aspektet mund të jetë pranvera ose vera e vitit të ardhshëm.

Shtatori shihet nga ekspertët italianë si i pamundur për mbërritjen e një vaksine të mundshme kundër koronavirusit, pavarësisht rezultateve shumë të mira të arritura deri tani.

“Shpresojmë vitin e ardhshëm dhe shpresojmë që do të ketë më shumë se një vaksinë dhe që kapacitetet e prodhimit të jenë adekuate”, -deklaroi drejtori i përgjithshëm i Agjencisë së Farmaceutikeve në Itali, Nicola Magrini.

Më të lexuarat