BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Bota

“Është bërë një shtet terrorist”, Kryeparlamentari rus akuza të rënda ndaj Zelenskyt dhe Ukrainës: Po bëjnë gjithçka për të...

“Është bërë një shtet terrorist”,

Kryetari i Parlamentit të Kremlinit, Vyacheslav Volodin, ka akuzuar Ukrainën se ishte bërë një ‘shtet terrorist’

Ai gjithashtu akuzoi presidentin ukrainas Volodymyr Zelenskyy si kreun e një “regjimi kriminal”.

Volodin tha gjithashtu se Ukraina po bënte “gjithçka” për të siguruar që trupat e Moskës nuk do të ndalonin “operacionin e tyre special ushtarak” në kufijtë e Republikës së vetëshpallur Popullore të Donetsk (DPR) dhe Republikës Popullore të Luhanskut (LPR) në Ukrainën lindore, njoftoi agjencia e lajmeve RIA Novosti.

Vërejtjet vijnë pasi Moska pretendoi “çlirimin” e të gjithë rajonit të Luhansk të dielën.

 

Më të lexuarat