Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Bota

Shtrohet në spital vëllai i vogël i Donald Trump, e konfirmon zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë

Shtrohet në spital vëllai i vogël i Donald Trump, e konfirmon

Mediat amerikane bëjnë me dije se vëllai i vogël i presidentit amerikan Donald Trump është shtruar në spital në Neë York dhe presidenti planifikon ta vizitojë atë të Premten.

“Po, ai është shtruar në spital,” tha zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë Judd Deer, duke konfirmuar vizitën e pritur në spital pa e sqaruar gjendjen e Robertit.

Mediat ndërkombëtare e përshkruajnë gjendjen e Robert Trump si “shumë të sëmurë”, duke cituar burime të paidentifikuara. Ende nuk dihet sëmundja nga e cila vuan vëllai i Presidentit.