BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Bota

Si nëpër filma, peshkaqeni sulmon për vdekje 17-vjeçarin

Si nëpër filma, peshkaqeni sulmon për vdekje 17-vjeçarin

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Australi, ku një 17-vjeçar vdiq nganga plagët që i shkaktoi sulmi i peshkaqenit.

Dukej si një skenë filmi, komentuan dëshmitarët, ndërsa policia zbuloi trupin e djalit me plagë të shkaktuara nga dhëmbët e kafshës. Ai pësoi lëndime të rënda në këmbë dhe pavarësisht se iu dha ndihma e parë apo pavarësisht përpjekjeve të shërbimeve të urgjencës për ta shpëtuar, vdiq në vend".

Media kryesore australiane raportoi ngjarjen. Plazhet në bregdetin midis "Wooli", "Diggers Camp" dhe "Minnie Water" janë mbyllur nga autoritetet.