Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Si u gjet e vdekur në krevatin e të dashurit gangsterja e ‘El Chapo'

Postuar: 18/09/2019 - 17:20

Ndihmësja e ‘El Chapo’, e njohur si Kim Kardashian e krimit të organizuar është gjetur e vdekur në krevatin e të dashurit të saj, në rrethana që vijojnë të mbeten mister.
 
Claudia Ochoa Felix, 35 vjeçe dyshohet se ka udhëhequr kartelin e vrasësve dhe të drogës ‘Sinaloa’, pas ekstradimit të El Chapo Guzman në SHBA.
 
Zeshkania bukuroshe cilësohet edhe si ‘Mbretëresha’ e drogës, kjo falë pamjes së saj fizike.
 
Ajo u gjet e vdekur në një shtëpi në qytetin Culiacan, në shtetin verior-perëndimor meksikan të Sinaloas. Sipas mediave lokale, 35-vjeçare besohet se ka vdekur si pasojë e një problemi me mushkëritë, por kjo nuk është konfirmuar ende.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 20:07

Irani tha sot se ka arrestuar një figurë të opozitës në ekzil të Iranit, i cili mbahet tashmë në republikën islamike.
 

Postuar: 14/10/2019 - 18:39

Pak pasi u dhanë vendimet e burgimeve të gjata për udhëheqësit e lëvizjes separatiste katalanas

Postuar: 14/10/2019 - 18:39

Pas shumë përplasjeve i është dhënë lamtumira e fundit 35-vjeçares, e cila ndërroi jetë në mes të

Postuar: 14/10/2019 - 17:03

Presidenti amerikan Donald Trump tha sot se nuk mund të luftojë kundër aleatëve të NATOs, Turqi

Postuar: 14/10/2019 - 15:45

Presidenti i Kinës ka lëshuar një paralajmërim duke thënë se çdo përpjekje për ndarjen e Kinës

Postuar: 14/10/2019 - 15:44

Partia konservatore në pushtet, Ligji dhe Drejtësia, është fituese e shumicës në zgjedhjet parl

Postuar: 14/10/2019 - 15:38

Në procesin historik gjyqësor kundër liderëve separatistë katalanas, Gjykata e Lartë e Madridit