BREAKING NEWS

Ndahet nga jeta Vito Kapo, postet e rëndësishme që ka mbajtur ndër vite në krah të Enver Hoxhës

Ndahet nga jeta Vito Kapo, postet e rëndësishme që ka mbajtur
x

Bota

Si u përplas helikopteri i Kobe Bryant? Dalin pamjet e reja nga momenti tragjik (Video)

Si u përplas helikopteri i Kobe Bryant? Dalin pamjet e reja nga momenti

Aksidenti ajrorë ku humbi jetën Kobe Bryant, vajza e tij, Gianna dhe 7 perona të tjerë tronditi të gjithë botën e sportit dhe jo vetëm.

Së fundmi, një video ekskluzive e siguruar nga media spanjolle “Cuatro” tregohet sekuenca kur helikopteri “Sikorski S-76” fluturon mes mjegullës përpara se të përplasjes në mënyrë fatale me një kodër në Kaliforni.

Sipas hetimeve, helikopteri nuk ka patur pajisje paralajmëruese për rastet kur helikopteri rrezikon të përplaset ndërsa faktor kryesor i kësaj tragjedia konsiderohet mjegulla e dendur.

Ngjarja e rëndë që tronditi familjen e Kobe Bryant ndodhi më 26 janar.