BREAKING NEWS

“Është koha për të qenë trima, është koha për të luftuar”, Yuri Kim paralajmëron ndryshimin e madh, ja çfarë thotë për arrestimin e ‘peshqve të mëdhenj’

“Është koha për të qenë trima, është
x

Bota

Sikur të mos mjaftonte koronavirusi, Italia përballet me një tjetër fatkeqësi (Video)

Sikur të mos mjaftonte koronavirusi, Italia përballet me një

Bëhet me dije se një stuhi e fortë ka goditur jugun e Italisë. Në Siçili, Katania reshjet e shumta të shiut kanë shkaktuar përmbytje të shumta në rrugë por edhe autostrada mes zonës së Sirakuzës dhe Katanias.

Disa rrugë të tjera rrezikojnë të përmbyten, teksa nivelet e disa lumenjve në këtë zonë janë në pikën kritike.

Në Katania, një vetëtimë goditi Kishën e Shën Vitus, duke bërë që të shpërthejë në flakë.