BREAKING NEWS

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda vitit, ja si po tenton të kapë Gjykatën e Lartë e Kushtetuese

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda
x

Bota

Silvio Berlusconi “hakmerret” ndaj ish të fejuarës, ish kryeministri italian i habit të gjithë me lëvizjen e fundit (FOTO)

Silvio Berlusconi “hakmerret” ndaj ish të fejuarës, ish

Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi, është fotografuar me të dashurën e tij të re, me cilën thuhet se do të fejohet së shpejti.

Silvio dhe Marta Fascina 30 vjeçe, u panë duke hyrë në vilën superluksoze të 83-vjeçarit në Sardenjë.

Kjo duket si një “hakmarrje” e Berlusconit ndaj ish të fejuarës së tij, Francesca Pascale, me të cilën u nda në muajin mars.

Francesca para disa ditësh publikoi një foto me partnerin e saj të ri dhe siç duket ish-kryeministri se ka pritur mirë këtë gjë, duke qenë se kundërpërgjigja e tij erdhi shumë shpejt.

Silvio Berlusconi “hakmerret” ndaj ish të fejuarës, ishSilvio Berlusconi “hakmerret” ndaj ish të fejuarës, ishSilvio Berlusconi “hakmerret” ndaj ish të fejuarës, ishSilvio Berlusconi “hakmerret” ndaj ish të fejuarës, ishSilvio Berlusconi “hakmerret” ndaj ish të fejuarës, ish

Më të lexuarat