BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali Berisha po sulmon prokuroren ‘e hekurt’ Enkeleda Millonai që po i heton dhëndrin për pastrim parash dhe skema që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga falja e tokave private dhe shtetërore, tenderët,  te pista e helikopterit dhe hangar për avion privat

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen,
x
BREAKING NEWS

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën “Rama-McGonigal”, ja si skandali mund të shkaktojë tërmet në Tiranë dhe Uashington, Robert Papa zbardh të rejat e fundit

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën
x
BREAKING NEWS

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën të qartë Berishës: Nuk ndryshojmë qëndrim për “non-gratat”, nxisim aktorët të shqyrtojnë me kujdes angazhimet në parti

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën
x
BREAKING NEWS

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë indeksim me 8.6 për qind nga 1 tetori, Ministria e Financave dhe Instituti i Sigurimeve Shoqërore zbardhin detajet

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë
x

Bota

Situata del jashtë kontrolli/ Plas grushti mes deputetëve në parlament, as garda nuk i ndalon dot. Zbardhet çfarë thanë zyrtarët e lartë gjatë përleshjes (VIDEO)

Situata del jashtë kontrolli/ Plas grushti mes deputetëve në

Një sherr me grushte shpërtheu gjatë negociatave për buxhetin e vitit 2022 mes Ministrisë së Industrisë dhe Teknologjisë dhe Ministrisë së Brendshme në Asamblenë e Përgjithshme të Asamblesë së Madhe Kombëtare të Turqisë. 

Deputeti i CHP Bursa, Erkan Ayd?n tha në fjalimin e tij në podium:

Pse hipët në avionin e ministrit të Brendshëm, Sezgin Baran Korkmaz? Doli fotoja juaj, thatë se nuk kishte avion tjetër. Duhet t'ia kishit thënë Presidentit.

Ndërkohë, ministri i Brendshëm Soylu i tha Aydinit: "Ti po gënjen" . Pas përleshjes verbale, mes deputetëve të cilët janë ngritur në këmbë ka ndodhur një sherr verbal dhe më pas me grushta. Ministri i Brendshëm Süleyman Soylu tha gjatë përleshjes, "Ju do të jepni llogari".

Më të lexuarat