BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të Bashkisë së Durrësit, zbardhen detajet e para

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në këtë bashki

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në
x
BREAKING NEWS

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD bën lëvizjen e minutës së fundit, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD
x
BREAKING NEWS

A do të ketë reshje shiu? Zbuloni parashikimin e motit për ditën e nesërme, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat (Tabela)

A do të ketë reshje shiu? Zbuloni parashikimin e motit për
x
BREAKING NEWS

“Edhe ju thoni, pse po shkon euro gropë?!”, Artan Hoxha publikon videon që nuk duhet humbur

“Edhe ju thoni, pse po shkon euro gropë?!”, Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

Fletë-arresti për Vangjush Dakon nga SPAK, Artan Hoxha zbardh si u bllokua në minutat e fundit dhe kush ishte personi që ndaloi prangosjen e ish-kryebashkiakut

Fletë-arresti për Vangjush Dakon nga SPAK, Artan Hoxha zbardh si u
x

Bota

SKANDAL në kopshtin e fëmijëve/ Kamerat kapin mësuesin duke ngacmuar seksualisht fëmijët

SKANDAL në kopshtin e fëmijëve/ Kamerat kapin mësuesin duke

Një skandal është zbuluar në një kopsht fëmijësh në Milano, Itali, pasi një mësues akuzohet për ngacmim seksual.

Mësuesi 35-vjeçar, i cil u mësonte fenë të miturve, u arrestua të mërkurën pasdite pasi akuzohet për abuzimin e disa fëmijëve. Sipas mediave italiane fëmijët e dhunuar janë 4, të moshave 4-5 vjeç,

Kallëzimi i parë ka nisur pas historisë së një nxënëseje të vogël kopshti, e cila ka pasur sjellje të çuditshme me mësueset e tjera. Prej aty nisi hetimi i Policisë, duke vendosur kamera dhe mikrofona për të parë e dëgjuar se çfarë ndodhte në klasë. Aty dhe u mblodhën provat për abuzimin që mësuesi i bënte të miturve.

Në nëntor 2021, mësuesi ishte transferuar nga një çerdhe tjetër për sjelljen e tij ndaj disa nxënësve të vegjël.