BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Bota

SKANDALI në Bruksel/ Eva Kaili kërkoi lirimin nga burgu, gjykata merr vendimin për ish-eurodeputeten

SKANDALI në Bruksel/ Eva Kaili kërkoi lirimin nga burgu, gjykata merr

Eurodeputetja Eva Kaili, e arrestuar për skandalin e Katargate, mbetet në burg pasi Gjykata e Lartë në Belgjikë rrëzoi kërkesën e saj. Eva Kaili do të qëndrojë në burg në bazë të vendimit të Gjykatës së Apelit më 3 mars për vazhdimin e masës së paraburgimit të vendosur nga këshilli paraprak i Brukselit.

Kaili ndodhet në burg që prej muajit dhjetor. Më 28 shkurt, Eva Kaili dhe avokatët e saj kërkuan lirimin e saj nga burgu me byzylyk elektronik, duke përmendur nevojën për të qenë me vajzën e saj, por edhe faktin që partneri i saj, Francesco Giorgi u lirua, argumente të cilat nuk i bindën gjyqtarët belgë.