BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x

Bota

Skenë filmi/ Burri vjedh makinën e policisë dhe përplaset në shina, dalin detajet e rënda

Skenë filmi/ Burri vjedh makinën e policisë dhe përplaset

Policia në SHBA u përball me një incident të pakëndshëm. Një burrë vodhi një makinë policie, më pas pësoi një aksident në shinat e trenit dhe u shpëtua prej tyre disa sekonda para se treni të afrohej.

Burri kishte vjedhur makinën gjatë kohës kur punpnjësit ishin duke punuar ndaj trafikut, kjo vepër e çoi policinë në një ndjekje me shpejtësi të lartë. Ai humbi kontrollin e makinës, e cila u përmbys në shinat e trenit.

Departamenti i Policisë së Atlantës tha se shoferi u akuzua për vjedhje, ngarje të pakujdesshme, pengim dhe dëmtim të pronës së qytetit.