BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Gossip

Stresi bën lajmërimin e papritur për fansat: Ky do të jetë koncerti i fundit...

Stresi bën lajmërimin e papritur për fansat: Ky do të

Teksa ka postuar një nga koncertet që do të mbajë këtë muaj, reperi i njohur Stresi ka lajmëruar gjithashtu se do të jetë i fundit për këtë vit. Përmes një postimi në Instagram, reperi shprehet: “Ky do të jetë shoë i fundit dhe do të rikthehem mbas vitit të ri deri me datën 21 do lançohen 2 këngë.”

Kjo do të thotë se reperi do t’i përkushtohet projekteve të reja. Pak ditë më parë, reperi i njohur paralajmëroi se së shpejti do të ketë shumë ‘bomba’ prej tij. “Duke medituar sepse muajin e ardhshëm do të ketë shumë bomba”, shkroi reperi krahas një fotoje ku shihej duke ecur dhe dëgjuar muzikë.

Stresi bën lajmërimin e papritur për fansat: Ky do të