Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Bota

Sulm me armë në mes të qytetit, 6 persona humbin jetën/ Çfarë ka ndodhur?

Sulm me armë në mes të qytetit, 6 persona humbin jetën/

Një sulm me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në Gjermani ku pasojë kanë mbetur të vdekur  6 persona dhe disa të  tjerë janë plagosur. Sipas informacioneve paraprake autori i arrestuar për këtë vrasje dhe 6 viktimat njiheshin prej më parë. Burimi: independent

Më të lexuarat