BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Bota

Tajfuni godet këtë shtet/ Rëndohet bilanci, 19 viktima dhe 14 të zhdukur

Tajfuni godet këtë shtet/ Rëndohet bilanci, 19 viktima dhe 14

Tajfuni Kompasu ka shkaktuar 19 të vdekur dhe 14 të zhdukur është bilanci i shkaktuar. Tajfuni goditi Filipinet duke shkaktuar rrëshqitje toke dhe përmbytje.

Tajfuni ka shkaktuar në vetëm dy ditë një sasi uji që normalisht regjistrohet gjatë një periudhe prej më shumë se një muaji.

Provincat e ishullit Luzon, më të populluarit, u shkatërruan nga tajfuni, i cili shkaktoi dëme në vlerën e mbi 17 milionë eurove.