BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Bota

Takoi kancelarin gjerman para samitit të G7-ës, Joe Biden tregon planin e Putinit dhe bën thirrjen e rëndësishme: Duhet të qëndrojmë të bashkuar!

Takoi kancelarin gjerman para samitit të G7-ës, Joe Biden tregon

Presidenti amerikan Joe Biden është shprehur ditën e sotme se Perëndimi duhet të qëndrojë i bashkuar kundër pushtimit të Ukrainës.

“Duhet të qëndrojmë të bashkuar,” i tha Biden kancelarit gjerman Olaf Scholz në një mbledhje të mbajtur më herët gjatë ditës, para nisjes së punimeve të samitit të G7.

“Putini ka llogaritur që nga fillimi, se në një farë mënyre NATO dhe G7 do të ndahej dhe… por ne nuk e kemi bërë dhe nuk do ta bëjmë ndonjëherë.”

Biden theksoi se Perëndimi nuk mund ta lejojë Putinin t’ia hedhë dhe se s’mund të lihet lufta të vijojë të mbajë formën që ka marrë.