BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Bota

Të kapur për dore, çifti humb jetë brenda një minute, ishin plotësisht të vaksinuar kundër Covid

Të kapur për dore, çifti humb jetë brenda një minute,

Një çift i martuar në Miçigan i cili u vaksinua plotësisht kundër COVID-19 të humbën jetën nga koronavirusi vetëm një minutë ndërmjet njëri-tjetrit. Cal Dunham, 59 vjeç dhe gruaja e tij Linda, 66-vjeç humbën jetën nga koronavirusi edhe pse ishin vaksinuar me të dyja dozat e vaksinave. Çifti u sëmur në fillim të këtij muaji gjatë një udhëtimi dhe pas disa ditësh ata u shtruan në spital pasi nuk ndiheshin mirë.

Çifti u shtrua në spital brenda disa ditësh dhe u vendos në ventilatorë pasi të dy vuanin nga sëmundje të tjera. Mjekët kanë treguar se çifti vdiq duke u kapur për dore: Cal vdiq në 11:07 të mëngjesit, dhe gruaja e tij në orën 11:08 të mëngjesit .