BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Bota

"Të martën arrestohet Donald Trump", reagon zyrtari i lartë i Rusisë: Idiotët në Evropë donin të arrestonin dikë tjetër

"Të martën arrestohet Donald Trump", reagon zyrtari i

Zëvendëskryetari i Këshillit të Sigurimit të Rusisë, Dmitry Medvedev, komentoi deklaratën e ish-presidentit amerikan, Donald Trump, se ai pret të arrestohet të martën, duke u bërë thirrje amerikanëve të shkatërrojnë tiraninë e Uashingtonit. Lajmin e bën të ditur Ria Novosti.

"Idiotët në Evropë donin të arrestonin dikë tjetër (duke iu referuar urdhrit të arrestit të ICC për Presidentin Putin, ed.) dhe më 21 mars do të arrestojnë dikë në Amerikë. Merrni përsëri vendin tuaj, amerikanë. Luftoni. Shkatërroni tiraninë e Uashingtonit. Dërgoni të korruptuarit klika e babait dhe djalit Biden në koshin e qelbur të historisë. Maga (akronimi Trumpian për Make America Great Again)!", shkroi Medvedev në Telegram, cituar nga Ria Novosti, duke vendosur tre fytyra kllouni në fund të mesazhit.