Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Të shikosh tmerr me sy/ Dëshmitari filmon momentin kur ura 90 metra ndahet në dysh: O Zot o Zot

Video: 

Postuar: 14/08/2018 - 13:06

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Itali. Një urë 90 metra e lartë është shembur në Genova.

Mediat italiane raportojnë se si pasojë e rrëzimit të urës është bllokuar autostrada. Paraprakisht dyshohet për viktima, por ende nuk ka informacione të detajuara. Sakaq, ekipet e shpëtimit vijojnë kërkimet në rrënoja, pasi dyshohet se mund të ketë edhe njerëz të bllokuar.

Ndërsa një video po bën xhiron në rrjet. Një dëshmitar ka filmuar momentin e rrëzimit të urës. Në video shihet se si ura bie dhe dahet në dy pjesë.

‘O Zot, o Zot’, bërtet ai me të madhe teksa filmon ngjarjen.

Ndiqni videon e mëposhtme!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 14:24

Një zyrtar i lartë i inteligjencës është arrestuar në Kanada dhe është akuzuar se ka zbuluar informacione të klasifikuara ndal një entiteti të huaj, ende të paspecifikuar.

Postuar: 15/09/2019 - 13:21

Ekspertët mjekoligjorë në Meksikë kanë arritur të identifikojnë 44 trupa të varrosur në një pus n

Postuar: 15/09/2019 - 13:05

Kishte vendosur që ta kalonte natën tek një shoqja e saj, gjatë një feste me pizhama siç bëjnë sh

Postuar: 14/09/2019 - 23:42

Ai njihet për deklaratat e tij të çuditshme dhe për mënyrën e të vepruarit.

Postuar: 14/09/2019 - 22:05

Pas një eksperimenti në terren në vitet 2013 e 2015, një brez mushkonjat të modifikuara gjeneti

Postuar: 14/09/2019 - 21:52

Disa mijëra aktivistë klimatikë protestuan sot në Frankfurt duke dëmtuar makinat që po shfaqesh

Postuar: 14/09/2019 - 21:34

Temperaturat ishin 25 gradë celsius, por dëbora filloi të binte në kryeqytetin japonez, Tokio.