BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Bota

Tensionohet situata/ Refuzuan fluturimin e avionit shtetëror rus drejt SHBA, kërcënon Moska: Armiqësi kundër vendit tonë, do marrim masa

Tensionohet situata/ Refuzuan fluturimin e avionit shtetëror rus drejt

Uashingtoni nuk i ka dhënë leje Rusisë për një fluturim special të avionit shtetëror rus drejt Shteteve të Bashkuara, i cili duhej të transportonte në shtëpi zyrtarë të misionit diplomatik rus dhe anëtarët e familjeve të tyre që ndodhen në SHBA.

Lajmi u bë i ditur nga Ministria e Jashtme ruse, përmes një deklarate të zëdhënëses Maria Zakharov, e cila theksoi se ky vendim nga pala amerikane nuk do të kalojë pa ndëshkime.

“Uashingtoni u dallua edhe një herë në armiqësi kundër vendit tonë dhe nuk dha leje për një fluturim special që duhej të sillte në shtëpi zyrtarë të misioneve diplomatike ruse në Shtetet e Bashkuara dhe anëtarët e familjeve të tyre”, tha Zaharova në një deklaratë.