BREAKING NEWS

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha zbardh detaje të reja nga arrestimi i ish-kryebashkiakut të Durrësit: Janë bërë tentativa që...

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan Hoxha zbulon detaje të reja: Ja pse nuk u zbatua menjëherë urdhri i SPAK

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan
x
BREAKING NEWS

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet autori

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK (Detajet)

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK
x
BREAKING NEWS

“Është i gatshëm të ballafaqohet me drejtësinë”/ Avokati zbulon ku ndodhej Vangjush Dako në momentin që doli urdhër-arresti

“Është i gatshëm të ballafaqohet me
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një situatë e tillë i intereson kryeministrit apo po detyrohet...

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një
x
BREAKING NEWS

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon avokati i tij: Ja për çfarë akuzohet

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi
x
BREAKING NEWS

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër të SPAK: Masa e sigurimit me burg nuk është e duhura, ja çfarë rrezikon ish-kryebashkiaku

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër
x

Bota

Tërmeti i fuqishëm në Turqi, dalin nga rrënojat tre futbollistët e njohur

Tërmeti i fuqishëm në Turqi, dalin nga rrënojat tre

Tërmeti i fuqishëm që ka prekur Turqinë ka lënë shumë të vdekur e të plagosur.Të gjithë forcat e mundshme dhe qytetarët vendas janë duke u përpjekur të nxjerrin nga rrënojat persona me shenja jete.

Në Hatay, janë nxjerrë tre lojtarë të ekipit të Hataysapor. Bertug Yildirim, Kerim Alici dhe Burak Oksuz u nxorrën nga rrënojat në gjendje të mirë shëndetësore.

Pak orë më parë, Volkan Demirel, ish-portieri legjendar i Turqisë dhe trajneri aktual i Hatayspor, ishte live në rrjetin e tij social Instagram, ku me sytë e mbushur me lot, bëri thirrje për ndihmë pasi situata në Hatay ishte shumë e rëndë.