BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia e spitalit 'Shefqet Ndroqi' në Tiranë, policia jep detajet e para

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia
x

Bota

Tërmeti i fuqishëm në Turqi, publikohen pamjet nga lart të pallateve të shembura

Tërmeti i fuqishëm në Turqi, publikohen pamjet nga lart të

Vijon aksioni i shpëtim-kërkimit për personat që kanë mbetur të bllokuar nën rrënojat e pallateve të shembura në Izmir të Turqisë.

Këto janë pamje të filmuara me dron ku paraqitet dhe situata shkatërruese që kanë lënë pas lëkundjet të magnitudës 6.6 të shkallës Rihter.

Deri më tani, janë regjistruar 13 viktima në Izmir dhe 2 viktima në Samos në Greqi ku gjithashtu janë ndjerë lëkundjet.

Tërmeti i fuqishëm në Turqi, publikohen pamjet nga lart tëTërmeti i fuqishëm në Turqi, publikohen pamjet nga lart të