BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Bota

Terror në Francë, ja çfarë ka ndodhur

Terror në Francë, ja çfarë ka ndodhur

Ditën e sotme raportohet se një person është vrarë dhe disa janë plagosur në një sulm terrorist me thikë në një katedrale në Nice, Francë. Sipas raporteve lokale, sulmi filloi rreth orës 9 të mëngjesit, para se policia të mbërthente zonën dhe të arrestonte sulmuesin.

Më të lexuarat