BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Bota

Terror në mes të qytetit! “Camorra” vret 35-vjeçarin pak metra larg shtëpisë së tij

Terror në mes të qytetit! “Camorra” vret

Mafia “Camorra” ka ekzekutuar në mes të Napolit një 35-vjeçar.

Bëhet fjalë për shtetasin Francis Building, të cilit iu bë pritë nga Camorra në Torre Annunziata.

I riu ishte në sheshin para Kishës së Sant’Alfonso , jo shumë larg shtëpisë së tij, kur u qëllua nga një sërë të shtënash me armë.

Viktima ishte personazh i njohur për autoritetet e drejtësisë. Nuk përjashtohet hipoteza se vrasja lidhet me një plagosje të ndodhur mbrëmë.