BREAKING NEWS

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e “SKY”, ja si do zëvendësohet kupola, shefat e komisariateve dhe drejtorët e drejtorive, gati 600 fytyra të reja në krye të rendit

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep dorëheqjen pas të gjitha arrestimeve në qeverinë e tij dhe arsyeja që mund të ketë detyruar gjykatësen të çojë në arrest shtëpie Jamarbër Malltezin

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep
x
BREAKING NEWS

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin nga burgu është kushërira e parë e Ilir Metës, ja njerëzit e ish-presidentit brenda drejtësisë dhe kush është besniku i Sali Berishës që rrezikon të prangoset

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga dëshmitarët për dosjen “CEZ-DIA”, ja skema që po përdor bashkë me Sali Berishën për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin vendimin për të çuar në burg Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, ja praktika gjyqësore që i fundos, çfarë pritet të ndodhë në Gjykatën e Lartë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin
x
BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale dhe zhvarrimi i kufomës së biznesmenit të njohur, Geri Kokalari thirrje SPAK të hetojë Berishën, ja disa nga krimet ku është përfshirë ish-kryeministri

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale
x
BREAKING NEWS

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që dëshmojnë se Sali Berisha është vrasësi i padënuar i “21 Janarit”, zbardhen prapaskenat e bujshme

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që
x
BREAKING NEWS

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga Europol të përgjimeve të “EncroChat” dhe “Sky”, Rrumbullaku hap me urgjencë garën për gradat

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga
x

Bota

Tmerr në bordin e një avioni, menduan se pasagjerja po flinte, por...

Tmerr në bordin e një avioni, menduan se pasagjerja po flinte, por...

Një fluturim i British Airways nga Londra për në Nice të Francës u shndërrua në një thriller kur një pasagjere në aeroplan rezultoi se nuk ishte në gjumë, por kishte vdekur.

Pasagjerët në fluturim vunë re se 73-vjeçarja nuk dukej mirë kur u ulën në qytetin jugor francez, pasi ajo nuk lëvizi nga vendi i saj, ndërsa të gjithë u ngritën për të zbritur.

Tmerr në bordin e një avioni, menduan se pasagjerja po flinte, por...

Kur disa nga pasagjerët u përpoqën ta zgjonin dhe ajo nuk reagonte, ata e dinin se diçka nuk shkonte. Ata kanë njoftuar menjëherë ekuipazhin, i cili nga ana e tij ka kërkuar ndihmën e parë.

Në kohën kur ekipet e shpëtimit arritën në vendndodhje ishte tepër vonë. Siç u konstatua më vonë, gruaja pësoi një atak në zemër gjatë udhëtimit.

British Airways konfirmoi ngjarjen tragjike duke thënë: “Fatkeqësisht një pasagjer ka vdekur në një fluturim nga Londra Heathroë në Nice”.