BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Bota

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fuqishëm me magnitudë 6.2 godet këtë shtet, banorët në panik

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fuqishëm me magnitudë 6.2

Një tërmet me magnitudë 6.2 ka tronditur ditën e sotme Argjentinën.

Sipas matjeve të Qendrës Sizmologjike Euro-Mesdhetare, tërmeti ishte i një thellësie prej 171 kilometrash.

Tronditja u ndje 175 km në perëndim të El Salvadorit dhe 77 km në veriperëndim të rajonit San Antonio de los Cobres, në Argjentinë.

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fuqishëm me magnitudë 6.2