BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x
BREAKING NEWS

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja kush emërohet zëvendësministëri i ri (Emri)

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja
x
BREAKING NEWS

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj rivalit të Ervis Martinaj ku mbeti e vrarë banakierja në "Don Bosko" (emri)

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Përfaqësues të ambasadës së SHBA-së në gjyqin e Mediut

Tragjedia e Gërdecit/ Përfaqësues të ambasadës së
x
BREAKING NEWS

Pas 9 orësh mbledhje të kryesisë, Bardhi zbulon datën e zgjedhjes së kryetarit të PD-së

Pas 9 orësh mbledhje të kryesisë, Bardhi zbulon datën e
x
BREAKING NEWS

Çështja Gërdeci/ Familjarët pjesë e procesit, avokati i tyre zbardh detajet

Çështja Gërdeci/ Familjarët pjesë e procesit, avokati
x
BREAKING NEWS

Vangjush Dako dhe biznesmeni në burg, kush është ende në kërkim (Lista zyrtare)

Vangjush Dako dhe biznesmeni në burg, kush është ende në
x

Bota

Tragjedia në Turqi/ Politikani i njohur gjendet i vdekur mes rrënojave të shtëpisë

Tragjedia në Turqi/ Politikani i njohur gjendet i vdekur mes rrënojave

Një politikan turk është në mesin e mijëra njerëzve të vrarë nga tërmeti në Turqi.

Tragjedia në Turqi/ Politikani i njohur gjendet i vdekur mes rrënojave

Yakup Tas, 63 vjeç, një anëtar i partisë në pushtet të presidentit Rexhep Tajip Erdogan, u gjet mes rrënojave të shtëpisë së tij në qytetin Adiyaman, raportuan mediat shtetërore.

Agjencia Anadolu tha se bashkëshortja, vëllai, kunata, nipi nga djali dhe dy nipa të tij kanë vdekur gjithashtu.

Ministria e Jashtme e Austrisë tha se dy nga shtetasit e saj ishin gjithashtu në mesin e viktimave dhe se trupat e tyre janë nxjerrë nga provinca Kahramanmaras e Turqisë.

Një shtetas danez raportohet i zhdukur, i tha ministria e jashtme e Danimarkës transmetuesit DR.

Lajmi vjen pasi mediat në Mbretërinë e Bashkuar raportuan se tre britanikë janë të zhdukur.