BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Bota

Tragjike! Biznesmeni i njohur masakron me thikë bashkëshorten në vilën luksoze, largon djalin nga shtëpia, kryen marrëdhënie s*ksuale dhe më pas…

Tragjike! Biznesmeni i njohur masakron me thikë bashkëshorten në

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Spanjë, ku një britanik i pasur ka masakruar me thikë gruan e tij, pasi kryen marrëdhënie s*ksuale, në vilën me vlerë 450 mijë paund në Costa del Sol.

Bosi Geoffrey Elton dëboi djalin e tij nga shtëpia dhe theu telefonat e tyre, për të ngadalësuar ardhjen e ndihmës.

Vrasja brutale e nënës së dy fëmijëve, Gloria Tornay u zbulua sot, ndërsa Elton u akuzua për vrasje. Sipas prokurorisë, Geoffrey Miles Elton ishte në shtëpi së bashku me gruan dhe djalin 15-vjeç.

Pasi kishin kryer marrëdhënie s*ksuale, ai kishte tentuar ta mbyste atë, por duke parë që nuk po ja dilte,kishte rrëmbyer thikën duke  goditu plot 11 herë.

Sipas të të afërmve, arsyeja e kësaj vrasje makabre mund të ketë qenë xhelozia, pasi shpesh biznesmeni thoshte se gruaja e tij do ta linte.

Më të lexuarat