BREAKING NEWS

Thellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe nëna ndodhet në burg, aksidentohet për vdekje djali i Kudret Saliajt. Ishte duke udhëtuar me...

Thellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret Saliajt

Aksident i  rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret
x
BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x

Bota

Tragjike/ Deveja vret bariun që e godiste me grushte (Video)

Tragjike/ Deveja vret bariun që e godiste me grushte (Video)

Një deve sulmoi bariun rus që e godiste me grushte dhe me këtë rast i shkaktoi vdekjen. Incidenti ndodhi në një kamp pushimi për fëmijët në Omsk, një distrikt i Qarkut Federal të Siberisë, Rusi.

Kujdestari provokoi devenë, e cila deri atëherë nuk kishte shkaktuar probleme, duke e goditur me grusht në fytyrë.

Kafshës që nuk i pëlqeu sjellja e 51-vjeçarit, fillimisht e sulmoi dhe më pas e kafshoi rusin, raportohet.

Kujdestari u dërgua menjëherë në spital, por nuk mundi të shpëtonte me gjithë ndërhyrjet e mjekëve.

Ndryshe, Rusia njihet si shtet ku çdo ditë shkelen të drejtat e kafshëve dhe disa herë ishte cak i kritikave të organizatave që mbrojnë të drejtat e kafshëve.