BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Bota

Tragjike/ Gruaja vret vajzën 2 vjeçare dhe tenton të vetëvritet. Zbulohet telefonata që i ka bërë të shoqit pak para aktit ekstrem, çfarë zbuluan hetuesit në trupin e saj

Tragjike/ Gruaja vret vajzën 2 vjeçare dhe tenton të

NjëNjë ngjarje tronditëse është shënuar në Itali, ku nëna ka ndrmarrë një veprim ekstrem ndaj vajzës së saj vetëm dy vjeçe.Mediat e huaja shkruajnë, se një grua 41-vjeçare, ka vrarë vajzën e saj 2 vjeçe në një provincë në afërsi të Milanos.

Raportohet se gruaja ka telefonuar bashkëshortin dhe babanë e vajzës për t’i thënë se ajo nuk ekziston më.Pas kësaj telefonate, burri kishte telefonuar menjëherë policinë. Siç bëhet e ditur më tej, karabinierët e Abbiategrasso gjetën trupin e vajzës së vogël në një apartament në via Mameli, ndërsa pranë saj ndodhej dhe nëna pa ndjenja.

Gruaja e quajtur Patrizia Coluzzi, është dërguar me urgjencë në spital. Në krahët e saj ajo kishte disa plagë sipërfaqësore, një shenjë kjo sipas hetuesve të një përpjekje për vetëvrasje.

Sidoqoftë bëhet e ditur sa ajo ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Www 1