BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Bota

TRAGJIKE/ Po bënte ushtrime në palestër, 28-vjeçarja bie pa ndenja në tokë dhe humb jetën papritur (VIDEO)

TRAGJIKE/ Po bënte ushtrime në palestër, 28-vjeçarja bie

Një 28-vjeçare në Ekuador ka vdekur papritur teksa po bënte ushtrime në palestër.Sipas vlerësimeve fillestare, Betsy Dayana Jaramillo Ramirez, pësoi një arrest kardiak ndërsa ishte në palestër.

Ngjarja ka ndodhur më 29 nëntor.

Një kamera sigurie e kapi Ramirezin duke bërë “Squats”, kur papritmas humbi ndjenjat dhe ra me fytyrë përtokë.

Të pranishmit në palestër vrapuan menjëherë për të ndihmuar 28-vjeçaren deri në mbërritjn e ambulancës.

Ndonëse Ramirez u dërgua menjëherë në spital, kur mbërriti nuk kishte shenja jete. Mjekët nuk mund të bënin asgjë dhe e shpallën të vdekur.