BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x

Bota

Tragjike/ Po festonin përfundimin e provimeve, gjenden pa jetë 20 të rinj, shkaqet mbeten mister

Tragjike/ Po festonin përfundimin e provimeve, gjenden pa jetë 20

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në një klubi nate në Afrikën e Jugut, ku të paktën 20 persona janë gjetur të vdekur, ndërsa dyshohet se janë helmuar.

Brigadieri Tembinkosi Kinana tha se viktimat ishin të gjithë të moshës nga 18 deri në 20 vjeç.

Zyrtari i komunitetit të provincës së Kepit Lindor dhe departamentit të sigurisë Unathi Binqose përjashtoi si shkak për vdekjen ndonjë sherr të mundshëm, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rastit.

Të rinjtë ishin duke festuar për përfundimin e provimeve dhe vitit shkollor.