BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Bota

Trondit 'dezertuesi' kinez, tregon si e përhapi qëllimisht Kina COVID-19: Unë paralajmërova edhe SHBA-në për ‘armën e çuditshme biologjike’! Dy muaj para se të...

Trondit 'dezertuesi' kinez, tregon si e përhapi qëllimisht

Ish-pjesëtari i Partisë Komuniste, Wei Jingsheng, ka dalë me një deklaratë të fortë në lidhje me pandeminë e COVID-19. Sipas tij, Lojërat Ushtarake Botërore në tetor të vitit 2019 mund të kenë vepruar si ngjarja e parë e përhapjes së virusit.

Turneu ndërkombëtar për atletët ushtarak u mbajt në Wuhan – origjina e pandemisë Covid-19, dy muaj para se Kina të njoftonte Organizatën Botërore të Shëndetit për rastet e para atje.

“Mendoj se qeveria kineze do të përfitonte nga ky rast për të përhapur virusin gjatë Lojërave Ushtarake, pasi shumë të huaj do të shfaqeshin atje”, tha ai.

Wei pretendon se ishte në dijeni se autoritetet kineze po eksperimentonin me “armë të çuditshme biologjike” dhe u përpoq të paralajmëronte SHBA-të, por nuk pati sukses.

Më të lexuarat