BREAKING NEWS

Fundoset Meta, Kuvendi rrëzon dekretin për Kodin Zgjedhor dhe vulos heqjen e koalicioneve, Basha dhe amerikanët lënë në baltë presidentin

Fundoset Meta, Kuvendi rrëzon dekretin për Kodin Zgjedhor dhe vulos
x

Bota

Tronditëse/ 14-vjeçari abuzon seksualisht me foshnjën 3-javëshe, prindërit shokohen nga ato që shikojnë në kamerat e sigurisë së shtëpisë së tyre

Tronditëse/ 14-vjeçari abuzon seksualisht me foshnjën

Një foshnjë tri javëshe ishte përdhunuar nga një djalë 14-vjeçar në një shtëpi të kujdestarisë pasi të rriturit përgjegjës e dinin se ai kishte sulmuar më parë seksualisht fëmijë të vegjël.

Prindërit kujdestarë vendosën kamera të fshehura në shtëpi dhe ata regjistruan adoleshentin duke abuzuar të porsalindurin për më shumë se 20 minuta.

Procesi gjyqësor pretendon se mamaja biologjike e adoleshentit me gjasë e seksualizoi atë në një moshë të re duke e ekspozuar ndaj pornografisë dhe duke bërë seks para tij.

Djali dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë 5-vjeçare kur ai ishte nëntë vjeç dhe kishte dyshime se ai kishte abuzuar gjithashtu seksualisht vëllain e tij të vogël të birësuar në shtëpinë e tyre në qytetin amerikan të Ocala, Florida, sipas dokumenteve të gjykatës.

Prindërit kujdestarë kishin vendosur kamera rreth shtëpisë për të monitoruar djalin për shkak të sjelljeve të tij, dhe madje kishin kyçur derën e dhomës së gjumit gjatë natës.

Ai kishte qenë në kujdesin e tyre, së bashku me motrën e tij të madhe, që kur ishte fëmijë.

Një proces gjyqësor pretendon se adoleshenti në mars 2019 u kap duke përdhunuar dhe goditur foshnjën tre javëshe, shkruan Mirror.

Padia pretendon se dy grupe lokale që ofrojnë shërbime të mirëqenies së fëmijëve ishin të vetëdijshëm se adoleshenti kishte abuzuar seksualisht me fëmijë të vegjël në të kaluarën dhe nuk arriti të mbronte fëmijët e tjerë kujdestarë në shtëpi.