Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tronditëse/ 16-vjeçarja rrëfen se si u përdhunua nga 100 burra

Postuar: 11/09/2018 - 20:30

Një vajzë e moshës 16-vjeçe dyshohet se ka fjetur me mbi 100 meshkuj, pas një abuzimi të tmerrshëm të nisur në vitin 1998, kohë kur vajza e paidentifikuar ishte vetëm 13-vjeçe.

Sipas një gjykate në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, abuzimi me vajzën ka zgjatur deri në vitin 2001, kur e mitura ishte 16-vjeçe.

Vajza dha një intervistë për të dëshmuar në gjyqin e tetë burrave aziatikë të akuzuar për abuzimin e pesë vajzave gjatë viteve 1998-2003.

Ata i jepnin numrin e saj burrave, të cilët e kërkonin dhe e takonin vetëm për të fjetur me të.

E reja u shpreh:

Sinqerisht, mund të them se deri në moshën 16 vjeçare kam fjetur me 100 meshkuj aziatikë, disa prej të cilëve nuk i kam parë më kurrë. Ata që vijnë e të përdorin vetëm një herë janë të vështirë për tu mbajtur mend. Sapo fillon ti njohësh, numri yt kalon tek dikush tjetër. Në atë kohë nuk e dija se çfarë po kaloja se isha vetëm 13 vjeçe, por tani e di".

Meshkujt që u dënuan janë Tanweer Ali dhe Mohammed Imran Ali Akhtar, të dy 37 vjeç. Në periudhën që kanë abuzuar me vajzat kanë qenë 17-20 vjeç.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 11

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2018 - 13:12

Një skenë aspak e denjë është shënuar në parlamenin e Sri Lankes, kur në mes të punimeve ka plasur grushti dhe deputetet jane rrahur keq mes tyre.

Postuar: 16/11/2018 - 12:52

Kanë kaluar rreth 20 vite, që nga skandali seksual mes Monica Lewinsky dhe Bill Clinton.

Postuar: 16/11/2018 - 10:16

Modelja dhe aktorja e njohur Kim Porter mbrëmjën e së enjtes është gjetur e pa jetë në shtëpinë e

Postuar: 16/11/2018 - 09:00

Një masakër e vërtetë nga dora e një personi.

Postuar: 16/11/2018 - 07:24

 Zbardhen detaje të reja rreth arratisjes së ish-kryeministrit të Maqedonisë Nikola Gruevski

Postuar: 16/11/2018 - 07:21

Megjithëse kryeministrja Theresa May këmbënguli dje se marrëveshja e arritur me BE është më e mir

Postuar: 15/11/2018 - 22:57

Një burrë ka thërritur dje 'Heil Hitler, Heil Trump!' gjatë një koncerti filarmonik në