BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Bota

Tronditëse/ Babai i merr me pushime e mbyt fëmijët binjakë, i dërgon sms gruas: Nuk do ti shohësh më kurrë! (Zbardhet shkaku i rëndë)

Tronditëse/ Babai i merr me pushime e mbyt fëmijët binjakë,

Shënohet një ngjarje e tmerrshme në Itali. Babai vret dy binjakët, motër e vëlla, vetë 12 vjeç. Të dy janë  mbytur nga i ati në një apartament ku kishin shkuar me pushime në Lecchese.

Burri ishte në prag të ndarjes me bashkëshorten. Pasi i mori jetën fëmijëve i ka dhënë fund dhe jetës së tij. Ka qenë e ëma që I ka gjetur binjakët pa jetë. Ishte nisur urgjentisht nga Milano drejt Leccheses pasi kishte marrë një mesazh nga bashkëshorti i cili i shkruante se “nuk do ti shohësh më kurrë fëmijët e tu”

Pas krimit të rëndë burri I ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga një urë, pak metra larg apartamentit ku vrau binjakët.