BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Bota

Tronditëse! Gjendet i vdekur në lumë muzikanti britanik, dyshohet se është sulmuar dhe më pas... (Emri+Detaje)

Tronditëse! Gjendet i vdekur në lumë muzikanti britanik, dyshohet

Një muzikant britanik është gjetur i vdekur pasi u sulmua dhe u hodh pa ndjenja në një lumë në Gjeorgji.

Pesë persona janë arrestuar pasi Thomas Kennedy, 28 vjeç, u sulmua në ish -shtetin sovjetik.

Trupi i tij u gjet në Kvakhvreli në komunën Gori në Gjeorgji, ndërkohë që dyshohet se është përfshirë në një konflikt në një lokal.

Britaniku thuhet se është sulmuar dhe më pas është hedhur “pa ndjenja” në lumin Mtkvari. Trupi i tij u gjet në lumin pranë fshatit Kvakhvreli në komunën e Gorit më 8 tetor.

Vrasësit e dyshuar u larguan nga vendi i ngjarjes, thonë raportet.

Një video tregoi se katër të dyshuar u shoqëruan si të dyshuar për vrasjen. Giorgi Balashvili, 28 vjeç, së bashku me Giorgi Okhanashvili, 17 vjeç, Giorgi Kareli, 20 vjeç dhe Zura Palavandishvili, 19 vjeç dhe Vasil Okropiridze, 24 vjeç, mohuan që të kishin lidhje me vrasjen.

Të pesë janë ndaluar nga gjykata për dy muaj, dhe në rast mungese të provave do të lihen të lirë.

Ata përballen nga 13 deri në 17 vjet burg nëse shpallen fajtorë.

Një raport në kanalin televiziv Mtavari tha se Kennedy kishte mbërritur në Gjeorgji më 30 gusht dhe raportet thanë se ai ishte student në një kolegj muzikor lokal.

Tronditëse! Gjendet i vdekur në lumë muzikanti britanik, dyshohet

Më të lexuarat