BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Bota

Tronditëse/ Leopardi hyn brenda në gjykatë dhe sulmon njerëzit, dyshohet se...

Tronditëse/ Leopardi hyn brenda në gjykatë dhe sulmon

Një leopard ka hyrë në sallën e gjyqit dhe ka plagosur disa persona.

Kafsha sulmoi ambientet e gjykatës së qarkut Ghaziabad në Uttar Pradesh, në Indinë Veriore.

Leopardi ka hyrë në gjykatën e Kryemagjistraturës në katin e parë ku ka sulmuar viktima të shumta.

Dyshohet se tre persona janë dërguar në spital pas sulmit.

Një ekip policie u njoftua për ngjarjen dhe zyrtarët arritën të kapnin leopardin.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital ku po marrin ndihmën mjekësore për plagët e marra.

Në videon e furishme shihen njerëzit duke nxituar drejt sigurisë ndërsa përpiqen të ikin nga leopardi i madh.

Sipas raportimeve, leopardi sulmoi dhe plagosi disa persona jashtë sallës së gjyqit përpara se të shkonte brenda.