BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset
x
BREAKING NEWS

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për këshilltarë, do bëni fushatë me Berishën? Gazment Bardhi habit me përgjigjen

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për
x
BREAKING NEWS

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për bashkimin”/ Bardhi zbardh prapaskenat nga mbledhjet e PD për 14 majin: Për Tiranën nuk është vetëm Godole dhe Bejko, ka disa emra...

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur kandidatët përfundimtarë, shtyhet me dy orë, zbardhet arsyeja

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur
x
BREAKING NEWS

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17 kandidatë në zgjedhje? Ja të gjithë EMRAT e bërë publikë deri më tani

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17
x
BREAKING NEWS

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e subjekteve zgjedhore

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e
x
BREAKING NEWS

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më “gdhë” me 13 vite studime për shkollën e lartë, Ogerta Manastirliu dhe Ulsi Manja “magjistarë” të doktoraturave plagjiaturë, Lindita Nikolla mesatare mbi 5, Taulant Balla ka nisur gjimnazin 18 vjeç...

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më
x
BREAKING NEWS

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush janë 3 kandidat e propozuar për kryetar në Bashkinë e Tiranës

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush
x

Bota

Tronditëse/ Ndërron jetë papritur vogëlushja 5-muajshe, arrestohet i dashuri i nënës së saj, zbardhet çfarë ndodhi një natë para aktit të rëndë në shtëpinë e tyre (FOTO)

Tronditëse/ Ndërron jetë papritur vogëlushja 5-muajshe,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në South Yorkshire të Anglisë ku një foshnjë 5-muajshe ndërroi jetë në rrethana misterioze.

Fillimisht u raportua se vogëlushja pësoi arrest kardiak, por më pas policia nisi hetimet mbi një 24-vjeçar i cili dyshohet se mund ta ketë mbytur.

Ai mësohet se është personi me të cilën e ëma bashkëjetonte ndërsa ende nuk dihet shkaku i vërtetë i vdekjes. Paraprakisht thuhet se çifti patën një zënkë një natë para vdekjes së foshnjës.

Nëna e saj, e cila ka mbetur anonime, e dëshpëruar tregon se vajza e vogël me sy bojë qielli i kishte ndryshuar jetën.

“Që nga dita që lindi, unë e quajta gjithmonë të bukur, ajo gjithmonë vetëm buzëqeshte”-tha ajo.

Tronditëse/ Ndërron jetë papritur vogëlushja 5-muajshe,

Tronditëse/ Ndërron jetë papritur vogëlushja 5-muajshe,